Odnowa w Duchu Świętym

  • slide odnowa 01
  • slide odnowa 02
  • slide odnowa 03
  • slide odnowa 04
  • slide odnowa 06
grupa brazowa baner
 O naszej wspólnocie
odnowa baner
Diakonie
msza o uzdrowienie
Najbliższa: 26 IV 2017
Drukuj

Rekolekcje Ewangelizacyjne 2017

bierzmowanie mW czwartek 26 stycznia rozpoczniemy w naszym kościele Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy Życia Chrześcijańskiego. Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą mocniej zwrócić się sercem i życiem ku Bogu, doświadczyć osobistego spotkania i uzdrawiającej mocy Jezusa, zaznać pokoju i radości - darów Ducha Świętego.

Zapraszamy 26 stycznia o godzinie 18:00. Kolejne nauki rekolekcyjne prowadzone będą w każdą środę o godz. 18:00 przez okres 9 tygodni

Drukuj

Świadectwo trzecie

sw jozef mMam na imię Mariola. Nie tak dawno jeszcze w moim życiu dominował lęk i strach. Spowodowane to było postawioną mi w 2011 r.  diagnozą lekarską – oponiak mózgu. Strach o moją przyszłość dopełniała troska o los moich bliskich: męża, trójki dzieci i niepełnosprawnego brata męża, którego wspieramy po śmierci rodziców. Stany lękowe pogłębiały nieprzespane noce. Leczenie farmakologiczne niewiele pomagało. Zanosiłam do Pana liczne modlitwy....

Drukuj

Świadectwo drugie

procesja fat 2014 mMam na imię Sylwia. Jestem mężatką i mam dwoje dzieci. 17 maja 2008 roku brałam udział w VI Kongresie Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze i tam wydarzył się wielki cud w moim życiu. Teraz mogę powiedzieć, że nie tylko jestem w Odnowie ale również jej doświadczam. W zasadzie już od samego początku przeżywałam moje małżeństwo jako jedno wielkie rozczarowanie. Doznałam kilku zranień i nie umiałam już kochać mojego męża.

Drukuj

Świadectwo pierwsze

boze cialo mBóg w moim życiu jest odkąd pamiętam, ale dopiero od śmierci drugiego męża nastąpiła prawdziwa Duchowa Rewolucja w moim życiu. Wychowałam się w rodzinie alkoholików. W domu były awantury i przemoc, płacz i łzy. Ja prosiłam Matuchnę, by mnie zabrała do siebie. Nieraz modliłam się o śmierć, by rodzice zapili się, bo już nie dało się tam żyć. Było i tak, że znienawidziłam Boga za takich rodziców, za wstyd i upokorzenie.