Odnowa w Duchu Świętym

  • slide odnowa 01
  • slide odnowa 02
  • slide odnowa 03
  • slide odnowa 04
  • slide odnowa 06
grupa brazowa baner
 O naszej wspólnocie
odnowa baner
Diakonie
msza o uzdrowienie
Najbliższa: 31 lipca 2019
Drukuj

Złoty Jubileusz Odnowy w Rzymie

Jubileusz Odnowy 01

Członkowie Wspólnot z Gorzowa Wlkp., w tym z EFFATHY, wyruszyli 29 maja 2017 r. na jedenastodniową pielgrzymkę do Włoch w czasie której uczestniczyli w uroczystościach jubileuszu 50-lecia Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej na Placu Świętego Piotra w Watykanie.

Drukuj

70. Urodziny Naszego Lidera

urodziny bartka 01

Dnia 14 maja 2017r. radośnie świętowaliśmy jubileusz 70-tych urodzin naszego lidera Bohdana, zwanego „Bartkiem”. Uroczysta Msza Święta z tej okazji celebrowana przez Ojca Krzysztofa, gwardiana klasztoru kapucynów w Gorzowie Wlkp., została odprawiona w Białym Kościele o godz. 13.00. Następnie ruszyliśmy do Starego Polichna. Tam odbyła się uroczysta Agapa, podczas której radowaliśmy się obecnością Bartka i modliliśmy się w jego intencjach.

Drukuj

VII Bieg Trzeźwości Gorzów-Cibórz 2017

Bieg trzezwosci 01

Dnia 13.05.2017r. odbył się „VII Bieg Trzeźwości Gorzów- Cibórz”  o długości 105 km zorganizowany przez Fundację Ad i Dogonić Marzenia- Catch The Dreams. Pomysłodawcą imprezy jest panTomasz Manikowski, który po raz pierwszy przebiegł trasę z Deszczna do Ciborza w pierwszą rocznicę swojej abstynencji. Celem akcji jest promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego bez uzależnień.

Drukuj

Ekstremalna Droga Krzyżowa

droga krzyzowa 02

Dnia 07 kwietnia 2017 roku, wraz z mieszkańcami Gorzowa i okolic, członkowie naszej wspólnoty podjęli wielkie wyzwanie całonocnej pokuty. Piesza Droga Krzyżowa odbyła się na trasie Gorzów – Myślibórz. Czas całkowitego milczenia był przeplatany rozważaniami pasyjnymi.

Drukuj

Rekolekcje Ewangelizacyjne 2017

bierzmowanie mW czwartek 26 stycznia rozpoczniemy w naszym kościele Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy Życia Chrześcijańskiego. Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą mocniej zwrócić się sercem i życiem ku Bogu, doświadczyć osobistego spotkania i uzdrawiającej mocy Jezusa, zaznać pokoju i radości - darów Ducha Świętego.

Zapraszamy 26 stycznia o godzinie 18:00. Kolejne nauki rekolekcyjne prowadzone będą w każdą środę o godz. 18:00 przez okres 9 tygodni