Odnowa w Duchu Świętym

  • slide odnowa 01
  • slide odnowa 02
  • slide odnowa 03
  • slide odnowa 04
  • slide odnowa 06
grupa brazowa baner
 O naszej wspólnocie
odnowa baner
Diakonie
msza o uzdrowienie
Najbliższa: 31 lipca 2019
Drukuj

Warsztaty Modlitwy wg 5 Kluczy

W dniach 3-4 grudnia 2016 roku grupa osób z naszej Wspólnoty uczestniczyła w warsztatach „Modlitwy uwolnienia według modelu 5-ciu kluczy Neala Lozano”, przeprowadzonych w Gorzowie Wlkp. przez Wspólnotę Modlitewną Mocni w Duchu z Łodzi. Warsztaty miały charakter praktyczny. Umożliwiały uczestnictwo w modlitwach uwolnienia w charakterze wstawienników. Pozyskane umiejętności zdecydowanie poszerzą zakres posługi w naszej wspólnocie.

Drukuj

Warsztaty Charyzmatyczne w Gorzowie

procesja fat 2014 m„Troszczcie się o dary duchowe” (1 Kor 14,1). Idąc za tym wezwaniem w dniach 11-12-13 listopada 2016r. członkowie Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym, m.in.  z  Gorzowa, Międzyrzecza, Kostrzyna, Słubic, a wśród nich także z naszej „Effathy”, uczestniczyli w warsztatach charyzmatycznych, prowadzonych przez egzorcystę księdza  Waldemara Grzyba.

Drukuj

Wielka Pokuta w Częstochowie

Na Wielką Pokutę 15 października 2016 roku przyjechało do Częstochowy ponad 100 tys. osób z całej Polski, a wśród nich i członkowie naszej Wspólnoty. W uroczystościach wzięli udział: ks. Dominik Chmielewski, ks. Piotr Glas o. Antonello Cadeddu, o. Henrique Porcu, abp Stanisław Gądecki - przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, który przewodniczył Mszy Świętej. Potężna modlitwa, moc pokuty i siła nawrócenia, ze zdrojami łask, przebaczeniem, łaską wyzwolenia, przemiany życia utwierdzają w przekonaniu, że tylko Bóg ma moc ofiarować ludziom zbawienie i pokonać wszelkie zło. Prawdziwa WOLNOŚĆ jest w Panu Bogu.